| IubesteEa a întrebat:

Deci ieri fostul meu iubit, prima oara nu se uita la mine apoi se tot uita cand am plecat cu o prietena se uita, apoi zambea iar cand plecam cu o prietena pe care nu o cunostea nu se mai uita sincer la cine credeti ca se uita? ca ea i-a dat cu mingea in cap si la facut prost si el radealaughing va rog ajutati-ma ca i-a zis celalailte prietene oana ca ma iubeste si nu stiu ce sa cred dar sigur se uita la mine ca l-am vazut cum imi zambea:*mersi dau funda!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cred ca prietena ta ia atras atentia.dar eu cred ca nu tine nici l tine nici la ea. oricum pentru tine FOST(trecut) gasesti un actual(viitor).

| alinutzu_6299 a răspuns:

Sincer eu cred ca avea un motiv ascuns si eu ma uit la cineva cateodata si rad sau zambesc si el habar nu are de ce funda big grin