| Møønkÿz a întrebat:

Deci imi place mult de o fata,ea stie happy Nu prea stiu daca e sentiment reciproc,dar ma inteleg foarte bine cu ea. Ma gandisem ca merge sa o tachinez,dar nu stiu ce si cum sa fac? Hellp, va rog dau funda! Cum pot tachina simplu? crying

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Mai intai ar trebui sa ii fi prieten. SI daca vezi ca vorbeste deschis cu tine si se mai baga si ea in vorba cu tine te place. Daca nu hmm. greu. trebuie sa te zbati un pic in limita bunului simt. Daca chiar vrei sa o tachinezi pune-i o porecla de la un alt prenume sau ceva. Vezi tuwinking /

| ByBoysMb a răspuns:

1. Dupa ore te duci la ea.
2. Sa fiti singuri
3. O intrebi daca ii place de tine (fara rusine )
4. Astepti raspunsul
5. Zambesti si te prefaci ca iti suna telefonul si ii zici ca trebuie sa pleci
! CEL MAI USOR MOD!

| ByBoysMb a răspuns:

Fundita :*?