| girlfresh a întrebat:

Deci.intrebarea este pentru o prietena.

Ea place un baiat, are id lui de mess, dar baiatu nu ii acorda atentie, adica el nu ii raspunde cand il intreaba buna cf.sau ii zice buna bine, si cam atat.

Ea tine la el, si fiind din aceiasi scoala il vede zilnic, iar acum intr-o zii i-a pus mana pe solduri, odata a luat-o in brate, odata i-a pus mana pe umar. iar prietena mea crede ca el si-a dat seama ca il place si din motivul acesta nu prea o baga in seama, adica este indiferent.doar o amageste.

Voi ce credeti:1 o place un pic si tine in suspans sau nu ii place de ea

Astept parerile voastra.sa i le spun ei.

Multumesc anticipat. Dau funda la 1 persoana si folositor la toti

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am impresia ca acea fata esti tulaughing sa-l intrebe "ba boule iti place de mine?" rolling on the floor acum serios, daca nu`i placea de ea nu o lua in brate si ce-ai zis tu.

| Heythere a răspuns:

Pai.eu cred ca el ori o place, ori este un nesimtit si vrea doar sa o amageasca cum ai zis si u dar... o face doar ca sa se simta bine si deasta.nu stiu una din doua fundita?

| Zuzzy05 a răspuns:

Buna.

Pff, eu cred ca e genu` de baiat arogant din pacate... si eu m-am indragostit si n-am fost bagata in seama si am suferit enormsad

Daca zici ca i-a dat niste "semne" e posibil sa vrea ceva SAU asa e el, face gesturi de`astea fetelor.

Eu ca o proasta am suferit 7 luni jumateh straight face si (si) acum nu l-am uitat complet broken heart

Eu zic sa nu-i arate ca-i place de el asa tare si sa se apropie de el prin prieteni comuni... ori sa il bage putin in seama, pe urma sa se dea putin la altcineva sa-l ignore ca sa vada X ca nu e unicat laughing

Din pacate eu n-am putut face chestia asta da' am vazut cazuri in care a functionathappy

Sper sa fie si cazul prietenei tale.

Succes si daca nu merge, mai bine il uita decat sa sufere cum am suferit eu.

Bye:*!

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Cam la fel se intampla si la mine ea sa incerce sa nu il mai bage il sema sa fie cat mai indiferenta asa poate va veni el la ea...asa fac si eu adevaru o sa o intr mai rar dar o sa o intrebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigurrr
pentru o prietena e.ca prietena nu putea sa isi faca cont.