| Tokha a întrebat:

Deci... mie imi place de un baiat, bun. I-am spus asta, dar eu cred ca ma place pentru ca un prieten de-al lui e in clasa cu mine si in bloc cu mine.Si baiatul ala e vecin de bloc cu mine

Răspuns Câştigător
| milanezu a răspuns:

T'i se pare greu sa te duci sa vorbesti cu el despre asta? sau esti timida? cand iti place ceva si vrei acel ceva, lasi timiditatea laughing

4 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Si. nu ai de unde sa stii ca te palce doar din atat alucru... deci nu stiu sigur daca te pace sau si de fapt care e intrebarea?

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Nu stiu si eu is foarte timida si nu cred ca as fi indraznit sa-i zic iubitului meu ca il iubesc adica eu sai zis primhee heedar daca chiar nu ziceahee heeii ziceam eu.Adica nu am nimica de pierdut si daca si eu te pace e chiar bione.Eu te sfatui sa incerci sa te apropri mai mult de el si sa-i spui ce simti pentru elwinking multa baftawinkingwave

| Markus_4003 a răspuns:

Nu este destule argumente pentru ca el sa te placa nu inseamna nimic daca el este alaturi de tine asta nudovedeste ca trebuie place.sorry dar asta e

| Tokha explică:

Pai i-am spus ca il plac, apoi am zis pe mess: "Lasa-te ca ma placi, recunoaste!"