| smiley11231 a întrebat:

Hey. it's me again. Ce sa fac? I-am spus la un baiat ca il plac. Si el mi-a spus ca si el ma place. Asta s-a intamplat cam acum doua luni. big grin de atunci mi-am dat seama ca imi place de un alt baiat din clasa de la mine.Si mi-am dat seama ca il plac mai mult pe baiatul de la mine din clasa.Cum sa ii spun celuilalt ca nu imi mai place de el?

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Hm.complicata treaba happy. Ai grija cum i-o spui sa nu regreti mai tarziu.Roata se intoarce mai mereu big grin.