| ingerassecret a întrebat:

Deci numai stiu ce sa mai inteleg si nici ce sa mai cred,poate ma ajutati voi cu vreun sfat ceva.
Fostul meu prieten mi-a spus acum o saptamana ca ma vede doar ca pe o simpla amica si nimic mai mult si ca este mai bine ca fiecare sa isi vada de drumul sau, si de vreo 3 zile tot se baga in seama cu mine afara,pe mess,ma cheama pe afara,cand ma vede pe afara se uita la mine si imi zambeste asa usor.
Nu inteleg de ce mai face acest lucru, avand in vedere ce mi-a spus acum o saptamana.
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| malina1 a răspuns:

Eu zic ca daca a zis ca te vede doar ca o amica sa-l testam.Nu-l baga in seama prea tare, prefate ca esti interesata de alt baiat si in functie de reactia lui iti vei da seama daca mai simte cv pentru tinewinking

| Own3r a răspuns:

Ca te place, si incerca sa te faca sa observi ca inca te iubeste.

| Hdanin06 a răspuns:

De ce a vrut sa ramaneti amici? Posibil sa ii placa sa se "joace" cu tine.Eu il locul tau as fi foarte indiferenta cu el.