| ingerassecret a întrebat:

De vreo saptamana si ceva,cam asa fostul meu prieten ma baga in seama,imi zambeste,cand ne intalnim pe strada pare asa fericit ca ma vede si ca vorbim.
De cand stie ca mi-am facut un nou prieten,ma tot intreaba cum ma inteleg cu el,cum este, si tot asa. Daca spun ceva de prietenul meu se uita la mine dar nu spune nimic.
Oare de ce face aceste gesturi si de ce ma tot intreaba de actualul meu prieten? Z
Voi ce parere aveti? ce credeti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrea să pară interesant/interesat!
Îți vezi de treaba ta.
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Cred ca este tipicul baiat care isi da seama de ce a avut, doar cand a pierdut!
Acum fiind cu altcineva ii ridici interesul fata de tine, din cate spui chiar ii pare rau ca te-a pierdut! Asta aratawinking

| mona a răspuns:

Se baga in seama numai ca, sa te faca sa crezi ca inca te iubeste si sa te desparti de actualul

| Stefana666 a răspuns:

Poate inca mai tine la tine si iti vrea binele sau poate ca iti vrea raul si incearca sa te faca sa te desparti de prietenul tau si sa te intorci la el, chiar daca nu vreawinking adica doar sa te faca sa suferi. Eu spun sa ramaneti prieteni dar sa nu petreci mai mult timp cu el decat cu actualul prieten. Mult succes :*