| ingerassecret a întrebat:

De cand a aflat ca mi-am facut un nou prieten, fostul meu prieten se tot baga in seama cu mine fie pe mess s-au cand ne intalnim pe strada.Imi comenteaza la poze, imi zambeste cand ma vede pe strada.Ieri am iesit afara si vorbeam cu baiatu asta cu care stau la telefon si fostul meu prieten se tot uita pe geam,tot intra in casa,tot iesea pe geam si pe urma a iesit si el afara, se uita la mine dar nu spunea nimic.
Oare de ce credeti ca face aceste lucruri?
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

E doar gelos, nu se poate impaca cu ideea k te-a pierdut..ptr moment

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa te desparta de actualu, eu zic sa il ignori si sa nu te lasi impresionata de zambetul lui

| Roxana121 a răspuns:

Te vrea inapoi, probabil si-a dat seama cea avut si ce-a pierdut si vrea sa fiti din nou impreunabig grinaca il mai placi pe fostul ar trebuie sai oferi o sansa, si sa fii linga cel ce l iubesti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si fostul e un prost da si tu esti disperata dupa el.

| Azµre a răspuns:

Ignoră-l îți face așa să-și bată joc de tine.

| MissmysteriousS a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii.La despartire nu fac nimic sa se rezolve, crezand ca nu le pasa, si dupa au regrete; stari de gelozie.

| SyndicateX a răspuns:

Cred ca e gelos.

| llljk a răspuns:

Bună happy

Prin comportamentul acesta încearcă să îl facă gelos pe actualul tău prieten, şi probabil şi-a dat seama că îi lipseşti dar nu ştie cum să procedeze să te cucerească din nou.

Dă semne că vrea să vă împăcaţi, acum depinde de tine, dacă vă înţelegeţi bine şi crezi că merită mai acordă-i o şansă, lasă-te cucerită.

O zi plăcută în continuare happy

| boyboyplayboy99 a răspuns:

II e ciuda ca acum esti cu altul, crede-ma.

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Este gelos.

| Werimar a răspuns:

Probabil incearca doar sa te desparta de actualul tau prieten. Nu il lasa sa faca asta.

| Benchea_Stefan_1991 a răspuns:

E gelos si inca te iubesc si poate nu vrea sa te piarda happy