| cristeamadalina a întrebat:

Fostul meu prieten desi mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine si ca nici nu vrea sa se mai impace cu mine atunci cand ne intalnim tot incearca sa ma tachineze,sa se bage in seama cu mine,daca eu vorbesc cu cineva se baga si el repede in discutie,mereu incearca sa puna mana pe mine,uneori mai imi da cu palma peste fund, imi zambestestraight face
Oare ce sa mai intelegthinking
De ce credeti ca face toate aceste gesturi avand in vedere ca mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine si ca nici numai vrea sa ne impacamsad?

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Sunt greu de inteles gesturile lui dar nu ar trebui sa il mai lasi sa iti dea palme peste fund. El tot te place dar s-a plictisit sa fie intr-o relatie, vrea doar sa se distreze si sa fie liber, daca nu nu mai simte nimic pentru tine trebuia sa te lase in pace si sa nu te pisalogeasca in halul asta.straight face

| Demonull a răspuns:

De prost.Se da interesant adica ..chiar vezi doamne el te-a lasat tu esti tot a lui si stai si accepti gesturile care le face.Nu mai bine ii tragi o palma peste fata daca tot nu sunteti impreuna? Da-i cu sictir sa vezi ce se linisteste.Bafta