| escroaca a întrebat:

Deci peste o ora ies cu baiatul care imi place ( iesim ca amici ) si ne ducem in parc love struck despre ce sa vorbimbatting eyelashes thinking[helpbatting eyelashes... Daca tot mi-a propus sa iesim credeti ca ma place puppy dog eyes?:X:X

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Fii tu insuti! sunt sigur ca vrea sa iasa cu tine cea adevarata! cred ca te place din moment ce te-a invitat...

doar pe tine devil
Succes! :*

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Depinde acum
eu zic ca macar te simtatizeaza
pai subiectele vin de la sine:X
vb despre vreme despre ce ii pl s fac c are de gand vara asta sa faca ew stiu

Răspuns utilizator avertizat
| Dolodolo a răspuns:

Dragostea poate veni in timp. Dar nu neaparat. Nu-l speria si tu asa repede. Vezi ce intentii are cu adevarat. happy