| Little Kid a întrebat:

Buna all!
Help me please, sunt disperatasad
Azi la ora 4 ies cu baiatul de care am vorbit in intrebarea precedenta.Doar ca eu sunt foarte rusionasa si nu stiu despre ce sa vorbimsad
Mergem in parc, si trecem exact pe langa magazinul mamei mele si imi e frica, daca e sa ne vada?
E primul meu prieten, e prima oara cand iesim si am atatea emotii.
Imi trec tot felul de lucruri urate prin cap: daca nu o sa avem despre ce vorbi, daca rade de mine de faptul ca sunt sasaita, daca o sa fie "momente de reculegere" toata durata intalnirii? (adica sa nu vorbeasa niciunul)
Am niste emotii, si mor de rusine
O sa trebuiasa sa-l pup cand ne vedem?
Imi e frica si de faptul ca nu stiu sa sarutsad
El m-a intrebat pe mess daca stiu sa sarut iar eu i-am zis ca ma descurcam destul de bine cu un baiat care am stat(am stat, nu am fost). Si daca o sa ma fac de ras, ca nu stiu sa sarut, chestii.
El a mai iesit cu o prietena de-a mea tot in parc si ea mi-a zis ca au vorbit, n-au fost 'momente de reculegere'. Dar s-au desparit dupa o zi, ca lui nu-i mai placea de ea.(Cred si eu, la cum arata ealaughing ) Si mi-a mai zis ca ea nu stie sa sarute
Mi-a zis ca ma place foarte mult, si ca isi doreste sa iesim.
Dati-mi si mie SFATURI va rog frumos, ce sa fac, ce sa nu fac.
Va rog mult, nu am mult timp la dispozitie, iesim diseara la 4
Va rog din suflet nu ocoliti intrebarea
Multumesc kiss

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Păi mă gândesc ca atunci cand o sa va intalniti sa va pupati pe obraz apoi sa discutati ce ati mai facut in ultima vreme spune-i sa iti povestească despre el ce are de gand sa facă pe viitor sa dicutati pe teeme amuzante pe car leati petrecut pe mess mult succesbig grin.

| Pupily92 a răspuns:

Pai vorbiti si voi despre scoala, despre vacanta...nut-i programa de pe acum ce ve-ti vorbi. lucrurile vin de la sine kiss :*

| mada12 a răspuns:

Sa fim seriosi!laughing Stim cu toti ca pana la urma totul se va sfasi cu bine, nu? Cand o sa il vezi probabil ca o sa incerce sa te sarute. du-te la el si dai un pupic [atingeti buzele de a lui].tongue atatlaughing ii ajungehappy. Nu te arata rusinoasa! Fa-te de ras! Asta ii place unui baiathappy. Nu ii arata ca nu sti sa saruti.hee hee daca nu sti, nu sti.straight face asta-i viata.mergem mai depde unde erau, cati ani au"...Baietilor nu larte. Du-te la el, vorbiti despre prieteni.incearca sa eviti subiectul " cati prieteni ai avut". sau sa nu il intrebi "cate prietene ai avut, e place ca prietena lor sa se bage brusc in viata lor.hee hee. Adica. ce mai.tongue le place sa vorbeasca despre prieteni prietenelor lorlaughing dar nu despre fostele lor prietene.asa sunt baietii.trebuie sa ii intelegem.tongue. Deci. daca te place atat de mult, nu ii va pasa ca nu sti sa saruti, sau din astea, te va accepta asa cu estitongue. Esti sasaita? Ei si ce? Nu toti suntem perfecti. daca rade, spune-i ca nu esti singura de pe planeta care are defecte [sunt sigura ca nu va rade]. Bafta! Sa ne spui si noua cum a fost!

| ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ a răspuns:

Crede`ma te inteleg foarte bine...stiu cum e cu " momentele de reculegere" laughing
Ca sa nu va vada mama ta, incercati sa ocoliti drumul spre parc, daca nu puteti, aveti grija sa nu va vadahappy.
Cand va vedeti poti sa-l saruti pe obraz, daca el incearca altceva, nu`ti fie frica, fa ce simtiwinking
Despre subiectele de discutie, intreaba`l ce`a facut in vacanta astaa pana acum, daca pleaca undeva ...etc
Asta ca un inceput... apoi poate va spune si el ceva.
Si ai mai putea sa-l intrebi chestii obisnuite, despre familia lui, daca are frati de exemplu; intreaba`l de ce muzica ii place, ce filme etc. happy
Si nu te panica, totul va fi bine, daca sunteti sinceri unul cu altulwinking

| sexi_5039 a răspuns:

Un sfat pentru ca ai zis ca nu stii sa saruti... exerseaza pe dosul palmei tale si iti va fi mai usor atunciwinking... dar de la prima intalnire nu i oferi mai mult de un sarut pe buze(adica nu l saruta frantuzeste)