| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sa incep cu inceputul, dar e cam greu de spus[adica sincer mie cam rusine:d]dar oricum spun: nu mai sunt virgina de la varsta de 14 ani si vreau sa va intreb pe voi ce parere aveti? Adica e ceva anormal?
Dauneaza fizicului sau psihicului?

Răspuns Câştigător
| Myst3ry a răspuns:

Anormal este pentru ca ai facut asta de la o varsta frageda. Nu dauneaza nici fizicului nici psihicului momentan. Daca tu nu vei regreta mai tarziu ca ai facut asta, nu va dauna la nimic. Trebuia sa te gandesti bine ce faci atunci si acum sa nu iti mai pui intrebari pentru ca oricum nu mai poti da timpul inapoi sa schimbi ceva.

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Myst3ry):

NU exista riscul de a nu mai creste, exista insa un risc foarte mare de cancer de col. Varsta minima (absolut minima) recomandata de medic este 17 ani si jumatate si numai femeile cu probleme de educatie sau psihice isi incep viata sexuala mai repede. 90% dintre acestea vor face cancer de col uterin sau macar leziuni precanceroase. Poate ca ea nu intelege ce inseamna "momentan".

| Myst3ry a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Nu iti pot raspunde ca ne vom certa si nu are nici un rost straight face

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Myst3ry):

Nu intenţionez să mă cert cu tine pe un site public. Îţi spun doar că i.ai dat fetii un sfat penibil. Suntem pe un site în care se acordă aceasta fundiţa. Dar nu trebuie exagerat. Nu ii poţi da un astfel de sfat acestei fete inconştiente. O zi buna.

7 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Eşti praf rolling on the floor.

| Yoana a răspuns:

Nu e anormal si nici nu dauneaza. Doar ca te-ai cam grabit:d.

| radu a răspuns:

Normal e sa iti incepi viata sexuala de la 18 ani,este cel mai indicat, dar nu stiu ce repercursiuni poate avea daca o incepi mai devreme, insa incearca sa citesti de doua ori inainte sa postezi o intrebare pentru a evita pleonasmele sau alte greseli gramaticale/ortografice gen :"sa incep cu inceputul"

| ισηιк a răspuns:

Asta depinde de caracterul fiecaruia... daca tu te-ai simtit pragatita sa o faci treaba ta.sexul este normal...dar nu stiu daca de la o varsta asa de frageda.succes in continuare. funda?