| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt bisexuala da vreau sa stiu de ce. Chiar daca cum am iubit am stat si cu fete si ma atrag vreau sa stiu ce de, e ceva stricat in mine, ce anume e o explicatie buna. Si cine vrea sa recunoasca chestia asta?

Răspuns Câştigător
| daminushh a răspuns:

Eu. Desi am prieten, am facut-o si cu o fata, si ma atrag unele fete, nu ma ascund. As vrea 3some, pentru mine suna excintat! Explicatia : imi place big grin!

6 răspunsuri:
| 21Ada a răspuns:

Daca esti adolescenta e normal ca hormoni tai sa o i-a razna, numai stai mult cu fete sau nu te mai gandi la ele ca la iubite, daca nu esti adolescenta e nasol. happy

| LifeIsAJoke a răspuns:

Mie personal mi se face rau.Stai cu cat mai multi baieti si nu te mai gandi la fete sau pur si simplu gandeste ca nu este un lucru normal ca stai cu fete.Cat despre cauza acestui lucru nu pot sa iti spun nimic.

| jojo_2491 a răspuns:

Mergi la un psiholog, e cel mai in masura sa-ti spuna ce e cu tine

| eooooprima_2730 a răspuns:

Si carei faza////e dreptul tau. faci ce vrei.nu trebuie sa dai explicatie oamenilor.esti bi asta este.nu incerca sa te schimbi doar pentru ca unii zic asta

| jeeasy08 a răspuns:

Ti-ar place si daca ar fi un barbat cu voi? sunt interesat

| Miky2482 a răspuns:

Si eu sunt atrasa de alte fete, chiar daca sunt casatorita. Nu inseamna ca avem ceva defect, multe fete simt ceea ce simtim si noi doar ca nu vor recunoaste pentru ca pun prea mult accent pe ce zice lumea