| 1Q a întrebat:

Deci sunt in următoarea situație, este o fata la sala care imi place de ea cum o abordez, nu vreau Răspunsuri gen intra in vorba cu ea, ca nu stiu cum sa intru in vorba cu ea, ajutati-ma funda

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum adica nu stii sa intri in vorba cu ea? Tu nu traiesti intre oameni?
Cum intrebi un necunoscut cat e ceasul sau unde e strada cutare?
Cum vorbesti cu amicii tai? Si ei,au fost candva niste necunoscuti,ca fata asta!
Cum ai inceput sa vorbesti cu ei?
Acelasi lucru trebuie sa-l faci si acum,o fata nu e deosebita de restul lumii,are si ea aceleasi sentimente,plange,rade,doarme,ii e foame,se antreneaza!
Asteapta sa termine la un aparat si da-i o sticla cu apa si zambeste-i,ajut-o sa-si regleze vreun aparat cu greutatai, fa ceva util sau efectiv zambeste-i si salut-o, ajunge sa-i atragi atentia!
Si, cum ti-a spus si @White100, nu te grabi.
Si nu te pierde!

| neutrino a răspuns:

Nu intra in vorba cu ea, asteapta ca farmecul tau sa invinga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca esti incapabil sa porti o conversatie, du-te langa ea si in momentul in care se uita la tine, trage-ti pantalonii in vine. Va intelege mesajul, daca va reactiona la fel, sunteti compatibili. Daca va chema politia, nu iti ramane decat sa incerci acelasi lucru si cu alte femei care iti plac pana cand vei gasi una cu care sa fii pe aceeasi lungime de unda (sau pana cand nu te vor mai lasa sa pleci din puscarie).

| White100 a răspuns:

Daca observi ca nu face un exercitiu corect, încearcă sa-i explici. Astfel vei intra in discuție cu ea. După lasa sa decurga lucrurile de la sine. Nu te grăbi.