| Izma a întrebat:

Deci urmatoarea este adresata fetelor. pot raspunde si baietiihee hee

Cum ati incepe o conversatie cu un baiat pe care il placeti? thinking
Nu-mi dati raspunsuri gen :" buna ce faci?!" Asta stiu si eu laughing Sau. cati ani ai bla bla blachatterbox Ne cunoastem big grin

O conversatie cat de cat placuta sa nu inceapa sa se plictiseasca. Cred ca ar fi cam penal, nu? laughing)

Pareri?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Miinato a răspuns:

Buna, ai vazut filmul? smug
ce parere ai as vrea sa `l vad si eu dar nu stiu
( incearca sa iei unu care sa-i placa lui mult )

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna. Te cunosti? Atunci foarte bine! Vorbiti despre ce stii ca` i place, vezi filmul lui preferat, comentati`l impreuna! Sau genurile lui preferate de muzica, something. Eu nu inteleg, vorbitu` asta la mine a venit intodeauna de la sine. straight face.

| Bubu_5492 a răspuns:

Eu de obicei le zic"ce faci cap?", ca sa nu par interesata de el, sa zica ca il iau la misto si sa fie el cel care se baga apoi in seama ca sa ma "agate".

| CATALINA_2480 a răspuns:

Buna draga ai un minut, ma poti as si pe mine la ceva, bagi si tu ceva acolo si pe urma intrati in altele!

| 7lrn7 a răspuns:

Incerca sa-l pasionezi de ex daca ii plac masinile invata si tu putin despre ele si cand il vezi te duci il saluti si zici ca ai vazut nu stiu ce masina misto sport la tv

| anonima98 a răspuns:

Poi, cum te simti, ( un subiect comun ) cm ar fi fotballaughingSczbig grin