| LeEu200 a întrebat:

Voi fetelor cum incepeti sa placeti baietii? Adica ce trebuie sa stie un baiat ca o fata sa-l placa?

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Enciclopedia si minim 2 episoade din viata satului. funda?

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Nu pot vorbi in numele tuturor fetelor, dar din cate cunosc eu, asa, o fata place un baiat atunci cand ii simte sarmul, adica fiecare fata vede in primul rand ceva anume legat de aspect. Eu vad zambetul, parul, si apoi fata. pe mine ma atrage apoi carisma si rasul. Majoritatea fetelor pe care le stiu, cauta baieti sociabili si carismatici, nu niscai galuscuta sinucigasa. Nu vreau sa jignesc sinucigasii ( desi nu sunt de acord cu principiile lor ) si nici galustele ( le ador! ), dar ce vreau sa spun e ca un baiat trebuie sa se potriveasca cu un anumita imagine pentru ca o fat sa-l placa. Ceva subconstient.dar de obicei ai succes daca esti saritor, nu ignori fetele dar nici nu te chinui sa le intri in gratii, nu esti narcisist, ai putintica forta, carisma si esti social. Astea sunt cateva dintre criteriile mai generaliste.

| h3r a răspuns:

Să facă masaj...

| Arkhasas a răspuns (pentru h3r):

Erotic?!

| h3r a răspuns (pentru Arkhasas):

E și tu acuma...

| grab a răspuns:

De obicei o fata sau o tanara femeie cauta in posibilul ei partener o cat mai buna reflectare a caracterului/confortului pe care i le-a oferit in copilarie tatal ei.

Deci tu cand simti o stare confort si de atractie in preajma unui baiat stii fara TPU ca ala e! Just like that.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sa cante la harpa magica, si sa danseze din buric

| FlorinFindus a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

rolling on the floor Like cel mai tare raspuns laughing

| Arkhasas a răspuns:

Adică tu crezi că o fată stă aşa si se gândeşte: "Bă, ia să-l plac eu pe ăla de mâine! "?!

| EleSimoo a răspuns:

O sa fiu sincera.Intai fizic, apoi restul.

| SammiSchüler a răspuns:

Mie una imi plac baietii inteligenti de la care am sa invat ceva, baietii care nu tin cont la bani sau la favoruri si mai ales sa fie respectuosi :/

| CGF31 a răspuns:

Buna, am mai raspuns la astfel de intrebari tot de tine puse.
Ador baietii cu stil, amuzanti dar si cu mult bun simt!
Sa stie sa se poarte, sa fie respectuos.
Ma las cucerita foarte usor, dar acel baiat trebuie sa ascunda defectele cu calitatile!

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

E atragator daca e amuzant (nu exgerat), daca e asa cu sufletwinking si daca e dulcewinking