| anonim_4396 a întrebat:

Deci va rog vreau răspunsuri serioase, azi trebuia sa fac sex cu o fata pentru prima data dar nu mi s-a sculat, care poate fi cauza? Am 20 de ani nu am mai făcut-o niciodată.

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cred ca ai avut prea mari emotii si teama de a nu te ridica la inaltimea asteptarilor te-a bulversat

| corbulalbrosu a răspuns:

Problemele cu care te confrunti sunt de natura psihico-mintala si sunt induse de teama care este in buna masura si logica si de inteles, fiindca in subconstientul tau exista aceasta convingere ca fiind prima incercare s-ar putea sa gresesti si pe uma sa fii luat in deradere, Probabil ca prin intretinerea unui preludiu mai prelungit la reusita caruia sa fi contribuit si fata respectiva, pana la urma ti-ar fi intrat penisul in erectie si ai fi reusit sa intretii un sex catusi de cat acceptabil chiar si daca daca nu ai fi reusit din prima incercare, Multa sanatate!

| Violleta2022 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla! Mai incearca!
Asa este prima oara: ori nu ai erectie, ori te scapi pe tine dupa 2 secunde.
Nu uita sa folosesti prezervativul!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Probabil lipsa de experiență, emoțiile și stresul sunt de vină.