| Pikachuuuu a întrebat:

Hi TpU... am si eu o intrebare dar as vrea raspunsuri serioase daca se poate daca nu mi se pare mai frumos sa va abtineti. la ce varsta ati facut prima data dragoste (pentru fete ) si la ve varsta credeti ca e normal. Mss anticipat pentru raspunsuri fundita

10 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Spusele doctorului in medicina:,, 2 cele mai principale cauze ce tin de inaltime sunt prima genele mostenite de la parinti. Si a 2 cauza este daca incepi prea devreme aceasta viata sexuala. Si daca de la parinti ai gene sa te inalti sa spunem 1m 83 si daca o fata avind 1m 61 incepe aceasta viata la o virsta frageda ea nu va mai ajunge la 1, 83 dar va ramine cam tot acolo unde si a fost chind petru prima data a inceput sa practice... poate se va mai inalta putin cu chitiva centimetri. Iar baiatul daca trebuie sa creasca 1, 83 si la moment are inaltimea 1, 61 va ajunge doar undeva pe la 1m 72. Sunt si cazuri de exceptie dar sunt foarte rare, acestea sunt patologii ca exemplu gigantismul. Iar oamenii sanatosi sunt influentati asa cum vam mentionat." Sexul stopeaza cresterea.

Si acum spusele mele: poti face la ce virsta vrei numai nu trebuie sa te grabesti ca totimpumpul o sa reusesti, Si trebuie sa stii cu cine faci.

| sL0boz a răspuns:

Cred ca media e la 10 ani mai nou.

| sL0boz a răspuns:

laughingLa 12 ani sa faci sex, sa mor eu mancat de viu daca peste 100 de ani fetele nu o sa faca sex la 7 ani, cred ca o sa va dezvirgineze doctorul la nastere.

| Laurretta a răspuns:

La 17 ani si 5 luni.

| Pikachuuuu explică:

Sa fim seriosi. o fata de 10 ani rezista?

| Pikachuuuu explică:

Mss danutza. sunt un pic mai mare de cat tine. eu una nu prea am de gand sa fac asta pana la 15 ani. dar eu nu ii condamn pe cei care fac asta la o varsta mai frageda. la urma urmei si asta are un inceput. si ori ca acum, ori ca peste 10 ani. pana la urma nu o sa mori virgina. dar numai ca trebuie sa o faci cu persoana potrivita. si sa nu regreti mai tarziu. desi pana la urma cam toate ajungem sa regretam gandindu.ne ca ne von desparti. dar e ok... intrebarea era pusa oarecum mai mult pentru prietena mea.

| Pikachuuuu explică:

Eu. imi place cum privesti lumea in viitor dar stand si gandindu-ma imi dau seama ca este crunta realitate. si nu cred ca va trebui sa asteptam chiar 100 de ani. ci doar jumatate. sau la cum evoluaza subiectul asta imi dau seama ca s.a ales praful de tot. in ce lume traim

| Eu_7717 a răspuns:

@NoBullet peste 100 de ani copiii n`o sa se mai uite nici mkr la desene violente ci la desene porno...o sa vezi baietzei care in loc sa se joace cu puta in nisip si`o freaca...e trist.

| Eu_7717 a răspuns:

@NoBullet peste 100 de ani copiii n`o sa se mai uite nici mkr la desene violente ci la desene porno...o sa vezi baietzei care in loc sa se joace cu puta in nisip si`o freaca...e trist!

| Đάňίέℓά a răspuns:

Nu am facut inca dragoste dar am 12 ani si am de gand sa o fac cu un baiat care il iubeskk ft mult si sora mea a facut-o de la 14 ani:p nu stiu sigur daca e bine dar fa-o atunci cand simpti ca ai toatala incredere in el si nu te lasa jukata de toti fraierii ca o sa suferi pe urma incearca macar sa ajungeti la perioada de relatie intre 3-5 lunithinking sau poate si mai mult dar fa-l sa-ti dovedeascawinking:X bafta:*