| ionutz27 a întrebat:

Dragi membri TPU am o intrebare adresata numai pentru cei care au facut sex, cat de greu este sa penetrezi prima data vaginul unei fete virgine?
Vreau raspunsuri serioase ca dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| beautifullie a răspuns:

Greu, dar nu imposibil. nu te gandi ca e de beton himenul ei. ai rabdare, incearca de mai multe ori pana o penetrezi complet

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mai bine dai la tarnacop si tragi shapa.

vezi ca asta nu e jucarie pentru copii. daca nu stii ce faci acolo las-o balta

| Emilian65 a răspuns:

Nu este asa greu sa penetrezi o virgina. Depinde de cei doi indragostiti. Dupa penetrare va fi o mica durere la amandoi si apoi veti fi in al noualea cer.

| Oana92 a răspuns:

Cu muuuuuuuuuult lubrifiant ar trebui sa fie relativ usor

| Demonull a răspuns:

Mda.cu picamaru iti va reusi. daca e lubrifiata nu va fi deloc greu.dar dupa experrienta pe care ai aratat-o zic sa o lasi balta cu virgina ca probabil o va durea.

| BSwwatch a răspuns:

Nu este o regula a dificulatii, poate fii o penerare usoara si fara dureri mari ori insuportabile, tine de constructia organismului!

| Kinezuu a răspuns:

Nu e greu trebuie sa stii

| raslabon a răspuns:

Ma nu stiu sa raspund...eu nu am f***t o virgina.da esti sigur ca e virgina?