| iOnUtsidyAnA a întrebat:

Deci. vreau sa va intreb ceva dar sa-mi raspuns foarte sincer. dupa un contact sexual e normal sa ai niste "vanturi" in pina si sa se auda, nu stiu cum sa ma exprim altfel e normal? si scoate niste sunete ciudate ce sa fac sa nu se mai auda asa? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Nimic grav, nimic iesit din comun, se poate intampla oricui(chiar si mie)atentie la "pozitie". spor la treaba.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Flatulenţa vaginală este un lucru perfect normal, care apare în urma intrării aerului în vagin, însă un rol important îl are şi tonusul. În concluzie, aceasta este favorizată de tonusul vaginal slab.Pentru evitarea flatulenţei vaginale, trebuie să încerci alte poziţii cu partenerul tău, deoarece unele provoacă acest lucru pe care tu (probabil)îl consideri jenant.
O zi frumoasă! Baftă!

| Coozeman a răspuns:

Renunta la fasole inainte de un contact sexual sau la orice te baloneaza.

O zi buna.