| STEFANXxX a întrebat:

Degraba este ziua prietenei mele, iar eu nu stiu ce sa-i cadonez.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Un tablou cu o poza mare cu voi doi sau mai multe poze mai mici lipite pe tablou. O sa.i placa mult, e ceva mai special decat un tricou, un latic sau niste flori.

4 răspunsuri:
| PTL a răspuns:

Un buchet de trandafiri happy [ trandafirul rosu insemna iubire, trandafirul alb inseamna sinceritate happy ]... Ii mai poti cumpara o bratara din aur thinking Sau nu neaparat, sa fie scris numele ei happy. Sau. Un ursulet foarte mare pe care in mijloc sa scrie " i love you ".Eu am adorat cadourile asteabatting eyelashes.

| XNitroX a răspuns:

Pai ce ii place, daca ii plac animalele iai un ursulet de plus sau un catel, iai ceva de plus

| MindFreak a răspuns:

Niste papuci. laughing

| zxzx a răspuns:

O pl daca ai pus intrebarea la categoria asta.