| anonim_4396 a întrebat:

Descrieti o noapte fierbinte cu iubitul/iubita! Funda

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

August,geamurile inchise si aerul conditionat stricat, amadoi intr-un pat de o persoana, imbracati pana in gat+fesuri pe cap[pentru protectie-s astea]. Asta da noapte fierbinte...

| Ambasada a răspuns:

Hmm thinking
O seara de sambata unde ne uitam la filme de comedie impreuna inveliti cu o patura, el tinandu'ma strans in brate si razand.
La sfarsitul filmului sa ne cicalim unul pe altul si sa radem dupa care sa ne sarutam si continuarea de la Diutza_2768 laughing.

| crisxd a răspuns:

Suna cam asa: "Ahhhhh uhhhhhhh aaaaaa yeeeee ahhhhh mmmmmm acolo! Daaaaaa, ahhhhh mmmm ce bine eeee! Vaiiiii uhhhhhh!' x100

| BambiSd a răspuns:

O noapte fierbinte pentru mine ar fi ca atunci cand iubitul m-ar astepta acasa dezbracat,doar cu un prosop legat pe talie,si m-ar conduce in baie, unde totul este decorat cu petale de trandafiri, lumanari si laptopul care va sta pe noptiera si ar fi puse cele mai frumoase melodii pe care se poate face dragoste binenteles. Dupa baie ne-am duce in pat unde am experimenta alte noi metode de placere. blushing

| DiutzaAngel a răspuns:

Pai plina de saruturi pe tot corpul saruturi din care te trec fiorii un pic de sex oral atingeri delicate si un sex nebun pana dimineata in foarte multe pozitii