| Ankiss123 a întrebat:

Voi ce credeti despre persoana iubita, cum o descrieti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateodata rece mai e si cald altceva nu mai zic nimic e aerul care trece pe langa mine in fiecare zi.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti.

| ionyionelutza a răspuns:

Inainta era viata mea era totul pentru mine si acum daca nu il vad o zi imi vine sa mor dar ma face mereu sa sufar ca se comporta urat

| YeowangBalam a răspuns:

O persoana care stie cand sunt suparata, o persoanacare stie sa ma faca fericita doar zambindu-mi si spunandu-mi ca sunt unica si ca ma iubeste, o persoana simpla dar unica pe care ma pot baza in fiecare miinuthappy...persoana mea iubita e unica, misterioasa si foarte organizatahappy...(nu mai continui lista deoarece as putea continua o eternitate).

| Aniiia a răspuns:

Un baiat iubitor,romantic si care nu poate trai fara mine. Ma suna in fiecare zi sa vada ce mai fac(de sute de ori pe zi),imi trimite mesaje, cand ma vede la scoala vine si ma imbratiseaza si ma saruta, se poarta frumos cu parintii mei si intr-un cuvant e MOVILICI A MEU!(de fapt sunt 3 cuvinte rolling on the floor)