| yssabela a întrebat:

Despere ce sa vorbesti cu un baiat(adica sa-l intereseze si pe el)? astept niste sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Kolp a răspuns:

Buna!

Ai putea sa te interesezi ce-i place lui sau sa gasiti un subiect comun. In cele mai multe cazuri este ori o barfa ori referitor la un sport anume.
Si din conversatii simple + un pic de flirt vei ajunge unde vrei tusmug

Bafta!

4 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Depinde daca e amicul tau sau un potential iubittongue
1. Vorbeşte despre prietenii comuni! Eşti la o petrecere? Întreabă-l de unde o cunoaşte pe gazdă!
2. Complimentează!
3. Pune-i deschis întrebări, fără jenă!
4. Ai descoperit de curând o cafenea sau un magazin cool? Povesteşte-i cât de tare e locaţia şi el te va ruga să-l duci acolo!
5. Viitorul tău iubit visează să studieze sau să călătorească? Întreabă- l ce sau unde anume şi povesteşte-i ce planuri ţi-ai făcut şi tu!
Sper ca te-am ajutat si primesc o fundabig grin

| Cretaker a răspuns:

Despre sport sau vidya games...saaaau filme.

| DdDiX a răspuns:

Pai daca abia v-ati cunoscut intreaba-l si tu despre cei place lui sa faca in timpul liber, ce sporturi practica sau a practicat, despre familia lui, intreaba-l daca vrea sa iesiti la o plimbare ca intre amici, in caz cai place fotbalul-intreaba-l cu ce echipa tine, ce jucator ii place-si nu stiu...nu prea mai am idei :* sper cati sunt de folos...

| yssabela explică:

Potential iubit...