| angel_6687 a întrebat:

Cum as putea sa ma razbun pe un baiat care a astat cu mine doar sa se razbune pe alta fata? astept sfaturi

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce de razbunari pe metru patrat... laughing
Pai, razbuna-te stand cu altu' razbunandu-te pe asta.

| greenish a răspuns:

Parerea mea este sa nu te razbuni deloc.pentru ce sa iti bati capul cu cineva care nu merita? lasa`l in pace.stii tu, este o vorba : Roata se intoarce mereu!

Fii sigura ca asa se va intampla mereu!

| ---koko--- a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni fii tu mai desteapta si arata-i ca nu iti pasa de el ignorandu-l total.

| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Pfff si la ce o sa te ajute razbunarea? stai ma in bancuta ta acolo...stii tu "razbunarea arma prostului" deci nu are rost! mergi pe principiul :"si vis pacem, para bellum". adica daca vrei pace pregateste'te de razboiwinking:*

| Missin`you` a răspuns:

Nu trebuie sa te razbunioh go on nu trebuie sa`ty pui mintea cu el. a fost un gest urat din partea uh fii mai desteapta`winking
te-am pupat`happy

| alisuncik a răspuns:

Daca te vei razbuna vei deveni automat ca si el! Asa ca nu fa prostia asta razbunarea e dulce numai la inceput

| DDDDDD a răspuns:

Fa-l sa te placa, mult atat de mult incat sa vrea sa fie cu tine, si sa-ti arate asta iar u apoi sa-i spui ca nu vrei nimic, sau chiar sa-l ignori.Il va durea tare asta, crede-ma.Si asta ar fi o variante in cazul in care vrei neaparat sa te razbuni, alta ar fi sa il lasi in plata lui...vezi-ti de treaba ca isi va primi el pedeapsa cand se asteapta mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face, iti vei face tie rau. Lasa-l in pace si nu-l mai baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare, asa ca fi indiferenta cu el...si cand il vezi pe strada zambestei frumosbig grinsi arata-i ca nu-ti pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce crezi ca sunt armele? nu mai sta pe ganduri

| robertduvall a răspuns:

Razbunarea e arma prostului! nu te injosii sa faci ce a facut el!