| Priap a întrebat:

Dezvirginarea la fete cum se manifesta? in ce consta,?

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se manifesta prin placere si satisfactie sa s-a dezvirginat.

| sofisis a răspuns:

Dezvirginarea are loc in momentul in care iti incepi viata sexuala. Nu are nici o legatura cu himenul desi in cele mai multe cazuri ruperea lui coincide cu primul act sexual.
Dar exista cazuri in care himenul nu exista deloc, in care e elastic si nu se rupe, in care s-a rupt de mult de la activitati sportive regulate (ex : spagat)...
Daca te incadrezi intre cele la care himenul se rupe la contactul sexual este posibil sa te doara si sa curga sange. DAR nici asta nu e musai sa se intample.

| ywar a răspuns:

Se manifesta ca mai vrei pe urma sa te mai dezvirgineze o data si inca o data si tot asa de n-o sa mai ajungi in Rai...
Ce intrebare mai e si asta? Dezvirginare punct. Baiatul patrunde prin vulcanul placerilor si este brusc prins in noianul de senzatii. Cand este suficient de incins improasca cu lava.
Ah si mi-am spus sa nu mai fiu rautacios si acid ca doar e post... Dar cu explicatia cum ramane?
Serios acum, o sa vezi la momentul potrivit. Nu are rost sa stricam noi farmecul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contact sexual, ruperea himenului, sangerare, durere ce poate consta.

| Priap explică (pentru anonim_4396):

Aceea sangerare este pe moment?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Priap):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezviriginarea nu se manifesta, ca nu e o boala.

| SorinTudor a răspuns:

In general ruperea himenului insa sunt fete care au himen elastic (chiar daca sunt putine astfel de fete), la acestea himenul se rupe dupa mai mult timp sau chiar deloc in unele cazuri.

| NnDWtf a răspuns:

Tipi, urli, pentru cateva secunde te transformi intr-un grizzly, apoi revii la normal.

Răspuns utilizator avertizat