| valiiistefania a întrebat:

Din analizele de sange se poate afla daca mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| eu1893 a răspuns:

Nu are nicio legaturawinking Asta e treaba ginecologului happy stai flex oh go on. FUNDA?

7 răspunsuri:
| Zaika_7941 a răspuns:

Da se afla si cu cine te-ai sexuit big grin

| LoveToHate a răspuns:

NU! Fi linigtita.Nu are nici o legatura virginitatea cu analizele de sange. Poti sa faci si 10000 de analize ca tot nu o sa se afle daca esti virgina sau nu.Singura modalitate de a afla este sa te duci la ginecolog.

| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
NU se poate afla.decat daca te duci la un control ginecologicbig grin
bye

| QuizMaster a răspuns:

Nu! doar ginecologul poate afla asta, dar nu prin metoda cu sangele

| basexcu a răspuns:

Da

| Annya_4157 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol