| anonim_4396 a întrebat:

Din moment ce si-a inceput o persoana viata sexuala, e adevarat caci il/o tenteaza mai mult sa faca dragoste/sex? decat cel/cea care nu si-a inceput-o?

9 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Hm, cred ca si cel care a facut-o si cel care nu, se gandesc la asta. Eu ma gandeam si inainte sa imi incep viata sexuala, si ma gandesc si acum uneori, mai ales in preajma persoanei pe care o iubesc.

identitate
| identitate a răspuns:

Cine a facut stie deja despre ce e vorba deci se gandeste mai putin la asta.Cine nu a facut se gandeste mult mai mult si este mult mai tentat(a) dar in acelasi timp are temeri mai mari. Exiata mereu un echilibru.happyDorinta si placerea sunt mai mari daca ai facut deja si e nevoie de mai putin pentru a trece la fapte, dar cu siguranta tentatia nu e mai mare.

| marsy a răspuns:

Da! E adevarat! daca este o viata sexulata plina de iubire pura, de placere cred ca DA! love struck

| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca cel care care nu a inceput-o nu isi doreste sa faca sex? Curiozitatea este mare.

Răspuns utilizator avertizat
| CHILIPIR a răspuns:

Este corect!

| NicoNicoo a răspuns:

Asa este!

| adellyna a răspuns:

Nu stiu straight face

Răspuns utilizator avertizat