| pufulete02 a întrebat:

Este adevarat ca daca ti-ai inceput viata sexuala iti curge ceva care iti pateaza chiloti?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai daca iei o infectie cu transmitere sexuala.

| SweetCandy a răspuns:

Ce zici u poate fii o infectie urinara, insa nu e o lege sa iti curga cv dp ce ai facut sex...deci nu e normal ce zici u aici, du-te l ginecolog

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E posibil sa ai o infectie, pentru siguranta mergi la un control ginecologic, nu amana, sunt infectii care se transmit si la altii.

| Emeraude a răspuns:

Da. Se produc scurgeri din creierul mic care ajung in chiloti.straight face

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Chiar asa esti la gradinita? cati ani ai

| oz a răspuns:

E clar... e pufarine (generatia 2000+) laughing dupa 02 de la nick cred ca e nascut in 2002.

| MisterKat a răspuns:

Nu, maica. nu-i adevarat! Nu mai crede toate balivernele!

| lencikk a răspuns:

Nu iti curge in acel moment exact dupa actul sexulal...eu te pwpik si ai grija... app cati ani ai?kiss

| AllenTJ a răspuns:

No comment laughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Aoleu...straight face
Ce mai intrebareraised eyebrows
Bai frate, decat sa te faci de ras...mai bine stai pur si simplu in banca talaughing

| pypa007 a răspuns:

Este normal pentru fete sa aiba anumite scurgeri vaginale, care se intensifica la pubertate, din cauza faptului ca glandele din vagin devin active, ca raspuns la hormoni. Scurgerea poate fi transparenta sau alb-crem.

| alexandra_3253 a răspuns:

Se poate... dar depinde sh de organism...nu la toate persoanele se intampla asta dupa ce si-au inceput viata sexuala...mai exista scurgeri care iti pot pata chilotei sh inainte de inceperea vieti sexualebig grin dar cati ani ai?

| florinel_8849 a răspuns:

Depinde de buhai probabil avea prea multa sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' tu câți ani ai? Ești încă la grădiniță?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Citește, documentează-te și concluzionează efectele: www.seximus.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragalasa e papusica aia din linkul cu seximus laughing