| Pijamale a întrebat:

Din punct de vedere fizic, este posibil ca un bebelus de trei luni sa aiba erectie? (ma contrazic cu un prieten, nu sunt bolnava laughing) )

Răspuns Câştigător
| Wisdom a răspuns:

Ma intreb cum ati ajuns la acest subiect... Sick minds.

4 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Personal nu cred. Baietii au oricum erectii neregulete pana la 10 ani, iar de la 10 acestia se maturizeaza din punct de vedere sexual. Pot exista si exceptii, anomalii, dar nu este un lucru care se intampla frecvent. Deci si se poate, si nu se poate.

| Pijamale explică:

Hey "weirdo" laughing la ce te asteptai?batting eyelashes

| Mr.Sex a răspuns:

Are hormonii din nastere. Pai se intampla la astia tineri pana-n 10 ani sa aiba erectii neasteptate. Nu are erectie constienta. Si organul nu se ridica doar din cauza erectiei tongue

| adina_4425 a răspuns:

Nu a fost un singur caz... m-am uitat si eu pe net acum, in Brazilia
rolling on the floor