| mastadont a întrebat:

Ding dong, ding dong., a revenit fratele vostru mastadont cu o întrebare de baraj:
Cum reacționați dacă partenerul vostru vă mărturisește că suferă de pneumomonoultramicroscopicsilicovolcaniconioză? laughing laughing

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Valeleleu, as fugi mancand pământul

| LordCristobal a răspuns:

Daca as fi fata l-as ajuta pe partener sa invinga boala asa cum ar trebui sa faca orice fata care se respecta.

| Eireann a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai nu prea are ce sa invinga ca e incurabla si ireversibila dar daca e o forma usoara poate sa supravietuiasca cu ea si 15-20 de ani.

| Eireann a răspuns:

Il intreb de de nu zice silicoza ca oamenii normali, ca nici medicii nu folosesc termenul asta. Imi pare rau de el ca nu e o boala usoara si duce inevitabil la moarte.

| FindMyName a răspuns:

Pana termina cuvantul de spus, ne apuca pastele

| Costis3x69 a răspuns:

Ciudat nu am auzit de boala asta laughing laughing

| Eireann a răspuns (pentru Costis3x69):

Fiindca toata lumea, inclusiv medicii ii spun silicoza.