| mastadont a întrebat:

Întrebare de baraj de la fratele vostru mastadont: dragi băieți, cum ați reacționa dacă iubita voastră v-ar mărturisi că vrea să facă pegging cu voi și că dacă nu sunteți de acord se desparte de voi?
Peggingul înseamnă penetrarea anală cu un strap-on.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ohohooo maestre, permite-mi sa ingenunchiez, o întrebare de nota 20. Cum aș reacționa? m-aș considera cel mai norocos bărbat sa am o iubita cu așa minte deschisa și îmi exprim acordul sa fac pegging cu ea.

| mastadont explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Exact, îți dau dreptate, și eu aș face la fel. Dacă nu-mi place nu-mi place dar măcar am încercat big grin

7 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

As lasa-o.
Iubita ta cauta un pretext sa se desparta de tine. Si probabil stie ce nu-ti place. Chiar daca accepti, va gasi altceva si intr-un final te va lasa.

| Dragobeta a răspuns (pentru Dragobeta):

Nu as lasa-o sa faca. As renunta la ea. cum am vazut ambiguitatea.

| Anonimboy111 a răspuns:

As accepta daca ea vrea pegging

| ClaRa91 a răspuns:

Iti raspund eu: Nelu al meu accepta orice. I-am facut pegging imediat ce l-am descoperit ca ma inseala. Aveam un baston din cauciuc ca tata a fost militian si i l-am bagat in fund cam 15 cm. Am folosit lapte de corp Doina.

| mastadont explică (pentru ClaRa91):

Folosește untul că-i mai bun, asta-i rețetă din bătrâni auzită de la bunicul meu laughing

| jhonnybravo69 a răspuns:

Nu stiu daca peggingu e problema, sau intentia ei de santaj legata de asta.