| 354 a întrebat:

Doar ce am facut o operatie la fiere intrebarea mea este aceasta operatie imi afecteaza viata sexuala

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ti-o afecteaza, daca iei o pauza mica (macar vreo 3 saptamani).

| r8driver a răspuns:

Nu, dar daca acum ai facut operatia, dupa o zi tu vrei s-a faci sex...
Mai asteapta!

| costyn162 a răspuns:

Depinde cand ai facut operatia. Din cate stiu dupa o operatie, cat de grava ar fi, ai o perioada de recuperare in jur de o saptamana sau doua...Si cred ca in timpul asta trebuie sa te abtii...Succeslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost complicata? cu infectie, ceva? dac a fost normala si tu esti normal, succes.