| byanka_1662 a întrebat:

Buna!
De curand am descoperit ca am avut un chist pe ovarul drept de 3-4 cm si am facut operatie. Dupa ce perioada imi pot reincepe viata sexuala de la operatie?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Asta numai medicul ginecolog ti-o poate spune, dupa un consult amanuntit.
bafta

| byanka_1662 explică (pentru CoquineNoire):

A vorbit mama mea, si a zis ca dupa 6 luni de la operatie... dar vroiam sa fiu sigura de chestia asta, ca poate e prea putin dupa 6 luni, sa nu imi afecteze cu ceva operatia!