| IAmTheLegendary a întrebat:

Doar eu am fost in friendzone?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Tu si restul flacailor fara tupeu sa puna fata la respectwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toată viata

| RAY a răspuns:

Si eu am fost, semn ca da fizicul conteaza, degeaba esti tu suflet bun daca nu ai fizicul frumos

| Doub a răspuns:

Nu există aşa ceva, copii.

| WaterDrop a răspuns:

Nu exista friendzone.Este doar un mit ca si Bigfoot.Inca ii mai cauta lumea o explicatie vad.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Baga si tu persoane in friendzone la randul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu si homalaii...

| DeathOfDreams a răspuns:

Nah, toți trecem prin asta.

Important e să dai dracu' persoana care te-a băgat în friendzone şi să mergi mai departe.

| IAmTheLegendary explică (pentru DeathOfDreams):

N-am cum s-o dau dracu, ca din friendzone suntem impreuna rolling on the floor

| DeathOfDreams a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Te-a băgat în friendzone iar prin urmare, sunteți împreună?
Încă-un motiv să-l dai dracu.

Just kidding
Mişto poveste.

| IAmTheLegendary explică (pentru DeathOfDreams):

big grin. M-a bagat in friendzone, frumos, ieseam eu si gasca lui la suc/pizza/film si dupa o saptamana(N-AM CUM SA NU UIT laughing ) m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Eram ceva gen : "ba, m-ai bagat in friendzone si vrei sa fim impreuna?" si am acceptat ca-mi placea super mult de el. big grin

| DeathOfDreams a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Eu aş fi considerat momentu' ăla unul bun în care să i-o întorc, băgându-l în friendzone şi aş sfărşi acceptând.

| IAmTheLegendary explică:

Mari destepti ai siteului, sunt fata -.-

| LostInPark a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

U are a guy, fetele nu intra in friendzone, Isuse Testose! straight face

| IAmTheLegendary explică (pentru LostInPark):

Sefule, nu stiu de tine, dar EU am fost bagata, dar si eu l-am bagat in friendzone pe al meu...

| Nyarlathotep a răspuns:

Am trecut prin friendzone si am bagat si eu in friendzone la randul meu pe altele.