| WiGGy a întrebat:

Doare cand te dezvirginezi?(la baieti)

Răspuns Câştigător
| Mihαelα a răspuns:

Da un picut stiu ca doare,dar nu poti sti cand se va intimpla asta, cu siguranta nu de la primul contact, fostul meu prieten a avut relatii prima data pe la 17 ani si i s-a rupt la 21 (noi aveam deja 3 ani de cand aveam relatii, adica de 3 ani eram impreuna)deci nu se stie cand se rupe happy

4 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Apare un disconfort, relativ, depinde de fiecare, cat de rigida e asa zisa "ata", daca se rupe la primul contact sau nu. Depinde cat de "lubrifiata " e fata la primul contact, iti multi factori care pot creea un disconfort.
In orice caz nu e o durere, foarte puternica incat sa te faca sa te opresti din act.
Sonny

| RauuuuL a răspuns (pentru Sonny):

Hey...eu rezist asa la durere am 16 ani si am decis sa o incep dar imi e putin ciudat poate ma doar..sincer sa fiu m-am speriat un pic la cat am citit pe net..ma poti ajuta(cu ce ar fi similara durerea aceea)

| Cr1sti13 a răspuns:

Te ustura putin ca ti se rupe ata

| Shenn a răspuns:

Nu,nu doare deloc. si ata nu se rupe de la primul act sexual, pot sa treaca si 2 ani si 20 si 50 fara sa se rupa.