| Anonim_7809 a întrebat:

Draga TPU.am si eu o problema.In vacanta de vara am cunoscut un baiat pe mess.ne'am intalnit si am fost impreuna. Tineam la el extrem de mult si evident si el la mine(din spusele lui). Parintii lui au construit o casa cam la 100 km de bucuresti. si el mi-a spus ca numai putem fi impreuna. Am realizat ca tin extrem de mult la el si cand a plecat a luat cu el o parte din mine. Simt ca orice fac nu are rost si simt ca numai pot fara el. Am inceput acum sa vorbim din nou. imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa fim iar impreuna. In vacanta de craciun vine in Bucuresti pentru mine. As vrea sa'mi spuneti cum sa ma port cu el sau ce sa fac.Va rooog.

Răspuns Câştigător
| llliii a răspuns:

Comporta-te normal cum facei cand inca erati impreuna lui sigur asta ii place si de tine cea naturala s-a indragostit nu de o falsa asta fi sigura...si incearca sa te comporti ff frumos cu el si o sa vezi ca o sa fie ca inainte:* succes!

4 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Nici macar nu stiu cum te cheama, in fine... draga "Anonim" ce iti pot spune este ca relatiile merg foarte bine si la 800km distanta unul de celalalt, nu stiu unde este problema la 100km, pentru mine mi se pare foarte putin, am avut o relatie cu cineva 2 ani de zile care ea era la 680 km si a MERITAT siii mergeam in vizita la ea in fiecare weekend happy, acum depinde si de "cel de langa tine" happy

| kitty_2952 a răspuns:

Pai ce-ia ce simti daca il iubesti asa multwinking sa fii cat mai iubitoare cu el si sa ii arati ca ti-a fost foarte dor de el.

| Anonim_9810 a răspuns:

Daca tii atat de mult la el, iar el vine pentru tine in Bucuresti de sarbatori cel mai bine ar fi sa te porti cat mai frumos, sa faci perioada care o petreceti impreuna cat mai frumoasa si sa eviti cat poti de mult certurile sau chestiile care ar putea produce certuri... Bucura-te de fiecare clipa pentru ca o sa ramai cu niste amintiri extraordinare...ca pana la urma, asta ne ramane intotdeauna.amintirile! astea nu ni le fura nimeni! Vacanta placuta!

| Anonim_7809 explică:

Multumesc frumos.:*