| TitiDrLove a întrebat:

Dragi administratori TPU,
Nu am cuvinte pentru a va spune cat va multumesc ca ati creeat aceasta comunitate. Poate o sa va mirati pentru ce spun asta, poate o sa ma credeti nebun sau poate ciudat. Va iubesc si va respect pentru ca datorita voua am putut sa cunosc adevarata iubire, am invatat ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit cu adevarat! In sfarsit stiu ce inseamna sa ai pe cineva alaturi, sa poti imparti si rau si bine la 2, sa poti sa comunici, sa ai pe cineva alaturi, sa fie cineva care sa iti spuna mereu ca te iubeste si sa fie cineva cu care poti sa traiesti fiecare clipa din viata cu o alta intensitate si sa simti iubirea intr-un mod total diferit fata de restul persoanelor. Datorita dvs. mi-am gasit persoana cu care vreau sa raman tot restul vietii si pe care vreau sa o fac cea mai fericita din lume. Vreau sa zburam impreuna catre stele, sa ii simt parfumul si sa o simt la pieptul meu pentru totdeauna. Vreau ca totul dintre noi sa se intample intr-un cadru cat mai romantic, cat mai frumos si vreau ca toate actiunile sa fie ca intr-un vis. Ma gandesc ce as fi patit daca nu a-ti fi fost dvs. Probabil as fi ramas toata viata singur sau poate as fi avut 20 de femei. Dar daca nu o aveam pe "Sonya" cred ca eram un nimic si nu cunoasteam adevarata fericire. E singura persoana care am putut sa o iubesc atat de mult si cred ca e doar inceputul. Va multumesc ca ati adunat atatia membrii cu un suflet mare in afara de cei care isi bat joc si va multumesc ca existati inca o data!

Acum stiu ca puteti sa comentati, ca nu exista iubire intre doua persoane care se cunosc pe mess/site-uri de socializare. Dar ganditi-va ca sunteti doar amici si pe parcurs acea persoana va e alaturi mereu cand va e greu si e singura persoana cu care puteti sa discutati absolut orice. Oare asta nu va influenteaza cu nimic? Oare nu incepeti sa tineti la ea?

Nu am cuvinte sa iti spun tot ce simt pentru tine.Nu am destula voce sa iti spun tot ce as vrea sa fac impreuna cu tine. Un singur lucru vreau sa iti spun:
Vreau sa te am pentru totdeauna alaturi si sa trecem impreuna peste toate problemele si obstacolele ce vor veni si vor incerca sa ne impiedice fericirea. Si da, vreau sa privim impreuna apusul, stelele, luna, rasaritul fiindca nu vreua sa fiu egoist sa privesc doar eu soarele.Asta o fac cand ma uit la tine si simt cum ma topesc. Vreau ca impreuna sa ne petrecem nopti in care sa iti scriu poezii si sa iti soptesc continuu cat de mult de iubesc si vreau sa iti cant, sa te privesc, sa te alint, sa te mangai dar cel mai mult... SA TE AM!
Te ador, nu te voi uita niciodata! Esti singura persoana pe care am asteptat-o toata viata si in sfarsit, te-am gasit!
Mor de tine urata mea

Răspuns Câştigător
| ForbiddenDreams a răspuns:

Ciudat? Only GOD cand judge.
Si unde scrie ca iubirea trebuie sa fie intr-un anume fel?
Daca va iubiti, congratulations. Nu ascultati parerile rele, sunt niste frustrati. Cand e iubire adevarata nu conteaza unde/cum v-ati cunoscut, conteaza ca ACUM sunteti impreuna.Eu una, am pielea de gaina, si va doresc tot ce e mai frumos pe lumea asta ^^

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa va fie de bine si ganditi pozitiv ca sa nu aveti probleme in viitor.

| Libelle a răspuns:

Ei bine, sa va tina, sa aveti grija unul de celalalt.

| ignore a răspuns:

Sper sa va tina iubirea.

| TitiDrLove explică:

Chiorule, gay-ule fugi si gaseste-ti fericirea intr-o sticla de J&b sau intr-un bar unde sa te afunzi in bautura. Trezeste-te la realitate pana nu e prea tarziu.Noi suntem facuti ca sa ne iubim si sa ne facem fericiti nu sa ne respingem sau sa ne injuram.Nu pari mai interesant, esti jalnic omule!

| TitiDrLove explică:

A fost odata un vis frumos...

| CoquineNoire a răspuns:

Miroase a nunta.
tineti minte..."what happens in Vegas, stays in Vegas".
traiasca iubirea!

| Barbiiie95 a răspuns:

@TitiDrLove eu sunt de partea ChioruLui,am inteles va iubiti va casatoriti va urez toate cele bune, dar nu va mai dati in spectacol, chiar sunteti penibili.

| Tiberius a răspuns:

Daca o cunosti numai de pe net. da-mi voie sa-ti recomand un psihiatru. Vorbesc serios.

| sonya69 a răspuns:

A fost un vis cam dureros...dar ma bucur ca te-am cunoscut, PRIETENE!>:d

| 4b a răspuns:

Ce frumos...sa fiti iubitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne nu am cuvinte pentru ce ai spus...Si eu imi doresc acelasi lucru. Si poate o sa ne judecati dar va spunem sincer ca o asa iubire si intelegere nu am mai simtit nici o data fata de o persoana ca el. Si eu te iubesc de mor si nu stiu cum sa le multumesc celor de pe TPU ca mi te-au adus in cale. Nu am cuvinte pentru ceea ce simt pentru tine! Ii multumesc lui Dumnezeu si voua celor de pe TPU! Va doresc la toti toata fericirea din lume si inca o data :"Multumesc!"

| SarraHFRP a răspuns:

Carpe diem!