| Alexxandra2000 a întrebat:

Am 25 de ani şi incerc sa îmi fac un iubit dar nu reuşesc, îmi puteți spune unde aş putea găsi pe cineva potrivit pentru mine? Nu mai găsesc pe nimeni care să fie singur ...majoritatea băietilor care au peste 25 de ani au deja prietenă. Cum pot gasi pe cineva care să fie singur? Să caut pe cineva mai mic decât mine? sau mai în vârstă?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil nu cauti bine acolo unde cauti draga! nu stim in ce fel de lume te invarti tu!
te asigur ca nu au disparut toti baietii din aceasta lumea!
fii mai atenta la cei din jurul tau si schimba "locatia" daca este cazul!
sa nu ai prejudecati nici fata de baieti mai mari ca tine dar nici mai mici cu 1-2 ani!

| Violleta2022 a răspuns:

Este usor sa gasesti cand ii cauti in viata reala, printre cunostinte, printre colegele de munca, printre fostele colege de scoala, vecini, prieteni, rude, toti au prieteni sau rude care mai aau cate un baiat linistit si necasatorit, deci te pot ajuta prietenii!
Cauta-ti pe cineva intre 25 si 30 de ani, nu te arunca la baietii mai mici ca tine, ca aia vor doar sex si distractie de moment, dupa care nu se vor insura ei cu o "baba" mai mare ca ei.

| dullcat a răspuns:

Buna.Numai raspunsuri pertinente ai primit.laughing Cred tu ar fi trebuit pana acum sa stii unde sa te orientezi pentru posibile relatii amoroase, ca doar ai o varsta. Unde ai cautat deocamdata si ce interese ai? Zici de persoana potrivita pentru tine dar niste straini nu pot sti ce tip de persoana esti tu, in primul rand, deci poate nu ar mai strica niste detalii?

Preferabil ar fi sa aveti aceeasi varsta sau poate el sa aiba cativa ani in plus fata de tine. Exista si exceptii fericite, in care el poate sa fie mai tanar decat ea, dar iti asumi daca nu este asa si in cazul tau.

| timidu89 a răspuns:

Am 30 ani plus și sunt singur. Nu beau, nu fumez, nici copii nu am. Dacă vrei sa discutam da mesaj privat. Eu zic ca un bărbat mai matur îți trebuie

| Dragosdoar a răspuns:

Sunt disponibil, scrie-mi In privat laughing

| Robert2526 a răspuns:

Pai in februarie aveai un iubit.ce s-a intamplat cu el? Daca te-ai desoartit de el, practic esti doar de o luna si ceva singura, nu e mare lucru, gasesti tu. Cauta in zona ta de interes, pe unde iti petreci timpul. Si ai grija la obsedatii de pe TPU, ca astia sunt periculosi

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Ca să-ți găsești perechea încearcă metodele de mai jos:
- ieși cu prietenii poate se ivește ceva acolo;
- la locul de munca, dacă este numeros crește șansă să fie cineva și pentru tine;
- pagina de socializare da mereu roade
- dacă ai probleme cu greutatea merita să te lupți cu așa ceva, pentru ca este vb de sănătatea ta.

| GamiOHannis a răspuns:

Tu, femeie. Continuă cu agățatul; indiferent dacă ăla îți zice că are o iubită. În mai multe cazuri mulți bărbați folosesc această schemă numa din cauză că îi frică să-și piardă prietena și după aia devin disperați că numai reușesc să-și găsească una de agățat. Îți recomand să-ți bunătățești fizicul tău și aparența ta și cucereștel tu singură, cu toate mijloacele tale de comunicare.

| NashueashUctep a răspuns:

Club, bei, te fut1, te droghezi, pierzi bani, sanatate, si neuroni ca ai intrebat, pup la inelu maro

| ravzanlascha02 a răspuns:

Cauta brb.calin pe insta si vezi crying