| GyeBaek a întrebat:

Dragi membri TPU am o problema :o fata pe care nu o cunosc, nici ea pe mine ma saluta cand ma vede pe strada, vreau sa stiu simte ceva pentru mine sau o face din politete.Mentionez ca are aceeasi varsta ca a mea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de greu de spus daca simte ceva, nu prea poti sa simti ceva pentru o persoana pe care nu o cunosti, dar e posibil sa te gaseasca simpatic si asta e un inceput promitator. salut-o in continuare si zambeste poate capata si ea curaj, poate reusesti sa o abordezi cumva, poate iesiti la un suc, la o plimbare prin cartierwinking. poarta-te firesc si vei afla ce e cu ea

2 răspunsuri:
| FURNICA a răspuns:

Poate fii doar o coincidenta.cand o mai vezi intreab-o deunde te stie
big grin

| Bia31 a răspuns:

Poate ii este rusine sa te salutehappy blushing sau poate ori ea, ori o ft buna pr. a ei te place happy