| ionutzmw a întrebat:

Dragi membri TPU sa va spun povestea mea.
Eu am cunoscut o fata cu ceva timp in urma, si eu cum sunt o fire foarte sociabila m-am purtat frumos cu ea, dar nu aveam nici-o atractie pentru ea, am vorbit cu ea: la telefon, pe facebook, pe messenger, chiar si in realitate si cu trecerea timpului ea incepuse sa ma placa, ma suna tot timpul imi trimitea mesaje.
Si intr-o zi ne dadeam la vorba pe mess si mi-a zis ca simte ceva pentru mine, si eu i-am zis rautacios ca mie nu-mi place si sa ma lase in pace, pentru ca in ziua aia nu eram intr-o stare prea buna, eram putin suparat, si aveam in minte alta fata.
Acum am inceput sa-mi placa de ea, si imi pare rau ca am refuzat-o atunci, oare oi mai avea vreo sansa la ea?, pentru ca am auzit ca a pus ochii pe alt baiat. (am 16 ani)

3 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu.

| madafaca a răspuns:

Sa-ti fie de bine. Daca iti mai da o sansa, e proasta. Si, oricum, la 16 ani, ce stii tu despre placut, iubire, relatii?

| 99problems a răspuns:

Si eu am placut un baiat si mi s-a intamplat la fel.*(nu ma placea si dupa aia ma vreia)lasa-i un mesaj pe mess si spune-i ca acum iti place de ea, ca are forme, etc. poate iti va da o sansa.nu te lassa batut.nu are nimica daca incerci