| MinnieHaha a întrebat:

Dragi prieteni, am o problema mare...
Azi trebuie sa aleg dintre un baiat care ma place, si eu nu stiu sigura ce simt pentru el si un baiat pe care-l plac, (si unii din voi ati zis ca si el din intrebarile pe care vi le-am mai pus).
Este urgent! Raspunsurile rapide, primesc fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| isabella a răspuns:

Pai eu zic sa'l alegi pe cel care iti place si tie de elwinking daca pentru celalalt nu sti sigur ce simti:*

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Alege baiatul pe care'l placiwinking
Sa iubesti si sa fii iubit este cel mai frumos sentiment :X

| liveforsport a răspuns:

Alege baiatul pentru care tu crezi ca ii place de tine si pe care il placi si tu daca nu-i niciunul varianta atunci asteapta ca viata ii ininte

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Stiu ca va suna complet banal, dar lasa inima sa aleaga, de fapt nu asa trebuie de zis : alegi baiatul cu care te simti mai bine si gata!