| Markusfrtt a întrebat:

Dragoste neimpartasita. Credeam ca ma place, din comportamentul ei asta intelegeam, oricine ar fi inteles. Acum nu mai vorbim, iar eu sufar enorm. Cu ea adorm in minte, cu eam a trezesc in minte. Primul lucru care imi vine in minte cand ma trezesc este ea. Iar atunci imi e foarte dor de ea, ma doare sufletul. E o durere foarte mare in suflet. Niciodata nu m-am simtit asa, niciodata nu am mai iubit o fata, asa cum o iubesc pe ea si sa sufar atat de mult. Ce sa fac? Stiu ca ar trebui sa o uit, dar ceva nu ma lasa, nu am mai avut problema asta pana acum. Orce a-si face gandul imi e doar la ea. sad

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu prea poti face prea multe.
Nu iti poti impune tie sa o uiti, timpul le va rezolva pe toate, stii asta nu?
Dar vezi tu, timpului trebuie sa-i dai timp. Ai grija de tine si gandeste-te ca inca ai timp de o dragoste frumoasa. Nu-i nimic pierdut.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Voi suferinzii asta din umbra, va meritati soarta.

| neutrino a răspuns:

Nu poti face nimic, nu te poti opune efectelor tineretii. Timpul insa te va vindeca.

| cristimihailov a răspuns:

Cauta odata alta.
Cui pe cui se scoate.

| Hakuouki a răspuns:

De ce ne spui noua ca iti e dor de ea in loc sa ii spui ei si poate va exista o impacare? Don, nu lasa timpul sa-ti rezolve problemele, incearca sa iesi, sa cunosti lumea, viata e frumoasa, tipa poate e cu altu` acum si tu suferi, cauta si tu fericirea pe afara.

| byka1986 a răspuns:

De ce nu mai vorbiti? De ce v-ati certat?