| emma_7432 a întrebat:

Dragostea este molipsitoare?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dragostea adevărată este o floare rarisimă, ale cărei petale se numesc : FERICIRE, BUCURIE, PRIETENIE, SINCERITATE, ÎNCREDERE. Poate fi foarte greu găsită pentru că din păcate...este pe cale de dispariţie.Ar trebui protejată de cei ce o au, ca pe un monument al naturii.Şi atunci, cei care o au, de ce nu fac oare acest lucru?
Dragostea este imprevizibilă, draga mea.
http://www.youtube.com/watch?v=ITswHbJPHhQ&feature=related
O zi frumoasă!

| lolly a răspuns:

Da.adica o fata i-o transpite unui baiat si inversbig grin prin priviri gestur, te imbolnavesti de dragoste:X