| Jameson a întrebat:

Dragostea se poate cumpara?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dragostea nu se poate cumpara, si tu stii asta!winking

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Niciodata!

| mgtow a răspuns:

E gratuita si pe bani la cele care sunt produs de unica folosinta sau smecheri cu un IQ la pamant.

| RyanGeorge a răspuns:

Daca vrei sa cumperi "dragostea" a acelei fete care iti place tie nu o poti cumpara insa altele te v-a observa de la o posta si vor venii singure la tine dar nu iti garantez ca vei avea parte de dragoste asa cum crezi tu happy intelegi?

| bimboii a răspuns:

Daca vrei sa cumperi o vagaboanta dai un pachet de tigari:X
Daca vrei sa cumperi o pitipoanca da i o geanta LV :X
Dar daca vrei sa cumperi o femeie dai luna de pe cer ca oricum nu o sa ajunga :*

| AndreeaX14 a răspuns:

Dragostea cel mai sigur nu se poate cumpara.Dar cand vine vorba de bani si relatii, cele mai multe sunt pe interes