| eupentruca a întrebat:

Duminica ma duc la un majorat cu prietenul meu. Si as vrea niste sfaturi nu am mai fost pana acum la un majorat cu vreaun baiat si nu stiu cum sa ma comport. As vrea niste sfaturi.
Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza asa de mult cum te comporti. Trebuie sa fii langa el, sa radeti impreuna, sa va distrati impreuna, sa dansati impreuna, sa va tineti de mana si asta este tot ceea ce conteaza.

Evita sa dansezi cu alti baieti daca crezi ca l-ai face gelos, si fii iubita lui, asa cum si-o doreste big grin Adica fii tu, pentru ca nu pe degeaba s-a indragostit de tine sau ii place de tine.

Imbraca-te frumos, elegant, pentru ca se va simti minunat sa stie ca si ceilalti pot vedea ce fata frumoasa are el.

Si, in rest, fii tu cat poti de mult!

Distractie placuta! Fundita? big grin

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Comportă-te normal.Nu e decât o petrecere care o ţine sărbătoritul.
Dacă vrei dansezi, dacă nu poţi sta jos pe scaun toată noaptea.

Contează să te simţi bine.

| Danysan a răspuns:

Fi naturala si spontana.Nu te baga cu tot in seama si limiteaza-te la vb amicale ca sa nu inceapa sa fie naspa. Danseaza cu el si lasati-va purtati de va.Nu e recomandat sa parii ceea ce nu esti dar e nevoie de, decenta intr-o relatie si respect.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai cum sa te comporti? Trebuie sa fii tu! Crezi ca prietenul tau vrea o iubita falsa care are un anumit comportament doar pentru a da bine? Nu cred!