| unknow a întrebat:

Dumnezeu le-a lasat pe toate pe Pamant cu un rost,. nu?straight face? mustele si prostii la ce sunt bunihee hee?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

laughingMustele si prostii sunt facuti unul pentu celalalt.Nu stiai ca mustele trag la prosti?laughing
Adica :Nu ai vazut ca prosti sunt murdari,nu stiu pe ce planeta sunt, sunt ne ingrijiti, iar mustele se duc in locuri muradare!

Sper ca ai inteles teoria mealaughing)laughing)
funda?big grinhappylaughing

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Macar musca tace si le face (ce stie ea), dar, vezi tu, oamenii isi pun mereu intrebari de ca**t cand nu e cazul...

| Zuzu6235 a răspuns:

Pai, daca nu ar mai fi prosti, nu ar mai fi nimeni destept.

| Musique a răspuns:

Ce ciudat raised eyebrows
musca, ca musca.
insa sa te faci proasta punand o intrebare care te da de gol.e deja (se aut tobele) *nu imi mai vin ideei* straight face

| deea89 a răspuns:

Sa nu zic nimeni ca nu exista laughing)

| Loola_4761 a răspuns:

Mustele? Macar ele fac ceva bun laughing fac oamenii sa alerge dupa ele rolling on the floor mai facem si noi miscare...dar prostii? Nu stiu.ca sa vedem exemple de experimente esuate laughing

| Adry05 a răspuns:

Pai, uite un exemplu:
ce legatura are intrebarea ta cu categoria "dragoste si sex"?

| AntoniaFollowill a răspuns:

Mustele exista din mai multe motive legate de lantul trofic. nu stiu sa iti spun exact. Dar prosti exista ca noi sa perseveram si sa fim recunoscatori ca nu suntem ca ei.

| alexshobyx a răspuns:

Mustele au un rol important...sunt hrana pentru broaste, daca nu ar exista muste atunci toate ecosistemele in care sunt curpinse broastele ar cadea. Prostii exista pentru a ne incuraja pe noi sa ne depasim limitele si sa incercam sa fim cat mai buni in ceea ce facem.winking

| Erika120192 a răspuns:

Musca --> Bâzâie
Proștii --> Tot proști rămân