| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp de la actul sexual iti dai seama daca ai ramas insacinata? Si cum?

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Cam dupa 1-2 saptamani.
Semnele pot fi:
1)Stari de voma
2)Stari de greata
3)Stari de ameteala
4)Stari de somnolenta
Dupa 2 saptamani dl cantact poti face test de sarcina. Daca iese cu 2 liniute esti gravida. Daca iese 1 nu esti gravida. sper ca te-am lamurit cat de catwinking

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dupa 3 saptamana cu un test de sarcinalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Criiistinutsa a răspuns:

Dupa 21 de zile cand faci un test de sarcina si iese pozitiv.

| Simina1066 a răspuns:

Iti poti da seama prin 2 moduri :
1. Test de sarcina, asta se face la o saptamana dupa actul sexual.
2.Stari de voma si somnolenta, cam la cateva saptamani asta daca nu-ti faci testul din prima.
Daca nu a trecut cel putin o saptamana testul nu o sa functioneze, asa ca asteapta. Sper ca te-am ajutat!