| ema_7550 a întrebat:

Dupa cat timp i se intareste burtica unei femei insarcinate?

Răspuns Câştigător
| alexam a răspuns:

In general dupa 3 luni, dar depinde de la femeie la femeie, cum arata ( daca are soldurile mai late sau nu, burtica mai mare sau nu inainte de sarcina... ) si cum evolueaza sarcina...

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cam dupa 3 luni
depinde sunt unele femei la care se observa mai devreme si unele care se observa mai tarziuwinking

| smooth a răspuns:

Depinde de fiecare de ex la sora-mea i sa tras dupa 2 luni dar tot mai are tendinte sa fie un pichappy

| maya_4030 a răspuns:

Burta se intareste cam pe cand trebuie sa nasca dar daca intrebi cand incepe sa se vada asta e in functie de fiecare, la mine s-a vazut abia dupa sase luni.

| gabrielutzu a răspuns:

Burtica se poate intari si de exercitiile de abdomene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu sunt gravida in 3 luni si 2 saptamani, sunt slabuta de fel si de inaltime nu am solduri si nu am fost niciodata grasa... burtica mea se cunoaste de de la 3 luni si este tare si maricica adica mi-a crescut 19 cm de cand am ramas... dar sincer acum este chinul cel mai mare ...simt cum mi se lateste burtica in parti...adica ma ca`m doare seara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata o femeie insarcinata?