| bibicu_5952 a întrebat:

Dupa cate contacte sexuale neprotejate ramane o fata insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Dupa primul, daca e norocoasa. Daca tu chiar vrei sa o lasi insarcinata - asa mi se pare, din ce ai explicat - atunci incearca in mijlocul perioadei dintre menstruatii, ca atunci este la maximum de fertilitate. Daca nici atunci nu ramane insarcinata, s-ar putea sa fie nevoie sa mergeti la un medic.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poata sa ramana insarcinata si dupa primul contact sexual daca ejaculeaza in ea.

| username23 a răspuns:

Nu conteaza, poti sa faci si mai mult sex neprotejat si sa nu ramii insarcinata, dar poti si din primul contact! Funda?

| bogdan_7896 a răspuns:

Daca ai samanta buna poate ramane dupa primul, daca nu mai incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

99% după primul

| sfantulpetru a răspuns:

Dupa 8 luni ii expira asigurarea, timp de 8 luni nu are cum sa ramana insarcinata! are rca-ul obligatoriu?

| bibicu_5952 explică:

Am facut sex cu o fata de mai multe ori timp de o luna dar nu a ramas insarcinata inca, dupa cat timp ramane insarcinata?